Rozhovor s Terí Sidris, přirozenou astrální cestovatelkou

Rozhovor s Terí Sidris, přirozenou astrální cestovatelkou

Terí, většina z nás se snaží naučit se astrálnímu cestování. Ty máš však originální zážitky kdy jsi samovolně vystoupila svým astrálním tělem. Jaký je to pocit, když nejsi na takovou událost připravena?

Když jsem prvně samovolně vystoupila ze svého hmotného těla, bylo mi 16 let. Seděla jsem na posteli a hrála si mezi dlaněmi se životní energií (o astrálním cestování jsem do té doby věděla jen velmi pramálo) Najednou jsem energii mezi dlaněmi reálně viděla, začala se mi motat hlava a během chvilky jsem se na sebe dívala z druhé konce místnosti. Bylo to tak reálné! Velmi mě to celé vyděsilo a fyzické tělo mě vtáhlo zpátky. Celé jsem to po mnoho a mnoho let vnímala jako jeden z nejhorších zážitků v životě, jelikož jsem na to nebyla připravená. Ale nyní už vím že to lze nádherně ovládnout.

Jak bys ostatním poradila, pokud by chtěli zažít samovolný výstup? V čem je lepší cesta postupná?

Od doby, kdy jsem samovolně vystoupila z těla se (stejně jako ostatní astrální cestovatelé) vnímám jako duch, který pouze využívá fyzické tělo na tomto hmotném světě. Ale je to již zcela jiné vnímání. Proto považuji za velmi dobrý nácvik i pro samovolné opuštění těla se začít vnímat jako duch, že jste o kousek větší než vaše fyzické tělo.. Ze začátku to možná bude nepochopitelné, ale časem se to zlepší. Zkuste to… Nicméně postupná cesta je mnohem lepší – vaše fyzické i astrální tělo si postupem času zvykne na novou situaci a budete vše ovládat vědomě :)  

Jak se podle tebe liší astrální cestování od mentálního cestování?

Astrální cestování je velmi reálný zážitek. Vnímáte to celé skrze emoce, charisma.. vše je úplně stejné jako ve fyzickém světě, jen tam chybí pevná hmota. Jinak to je úplně to samé! Mentální cestování je velmi příjemný způsob jak cestovat časem i prostorem. Vše vnímám sice trošku z dálky, ale i tak se zjistí reálné informace. Jen to postrádá takové to „wow“. Za mě ovšem mentální cestování vítězí.

Jak vnímáš bytostné z jiných sfér?

Bytostné z jiných sfér vnímám svým způsobem. Já prostě vím, že tam někdo je. Vím, zda to je muž, žena atd. Vím, jak vypadá. Nemohu říci, že je reálně vidím, to ne.. Ale prostě to vím :) A jak si můžu být jistá, že to je správně? Pokud se Sidrisem mentálně cestujeme se stejným účelem a na stejné místo, tak se naše zážitky shodují. Byť on vše vidí reálně a já to „pouze“ vím – cítím intuicí. Důkazy jsou důležité i pro mě a jsem vděčná, že si vše mohu potvrzovat. Dělejte to také!    

🙏 Nechte své fyzické i astrální tělo zvyknout na novou situaci Astrálního cestování.
🙏  Zažijte zcela přirozeně a hlavně postupně jedenáct měsíců detailního online kurzu
🙏  Ano, vše budete ovládat vědomě :)
www.AstralniCestovani.cz