Jiné stavy (bez)vědomí - jaké jsou na vlastní kůži?

Jiné stavy (bez)vědomí - jaké jsou na vlastní kůži?

Život je velmi bohatý na poznání životních stavů. Každé z nich můžete vnímat dokonce rozdílným vědomím. Úžasné, kolik kombinací se nabízí, že?! Dali jsme proto dohromady některé vybrané, dle zkušeností svých i přátel. Pojďme na ně :)

Omdlení - jaké to je?

Zažíváte hluboký až těžký sen, ze kterého nechceme být probuzeni. Pokud již máme zkušenosti z astrálního cestování, či s velmi hlubokých meditací, pak si omdlení užíváte zcela vědomě. Jedná se o stav nad Hmotou, avšak vyžadující velkou sebekontrolu.

Spánek

Snová realita tvoří váš duševní život. Ocitáte se ve hře, pod kterou nemáte kontrolu a věříte, že opravdu ty sny něco znamenají. Když hmotné tělo spí, kde se tedy nacházíte? A proč byste nemohli mít realitu pod kontrolou?  

Vědomý Lucidní spánek

Ihned a neomezeně tvoříte svůj duševní život, snovou realitu, potažmo s nepřímým důsledkem na hmotnou realitu. Je úžasné být plně vědomý ve snech a nebýt jeho otrokem, nýbrž plně si uvědomovat co se odehrává. Ba i více, tvořit svou realitu. Jsou mezi námi tací, kteří zajdou do ohýbání snové reality, jenž plně ohýbá hmotnou realitu. Ale... to zažijete v Astrální akademii, nebo jako pokročilý Astrální Cestovatel.  

Poznání posmrtných stavů

Zažíváme při meditacích, regresních terapií a astrálním cestování. Především při astrálním cestování dostáváme potvrzení a důkazy, které jsou reálnější, než samotný hmotný svět. Neboť my přímo v astrálním světě existujeme, jsme, a pouze si ve Hmotném světě "hrajeme"...  

Hlubinné stavy s přesahem do minulých životů

Nahlížíte do vašeho zachovalého reálného "videa", starého několik století. Možná najdete záznam počátku všeho, ale i budoucna. Proč jste právě takoví a máte tak úžasné předpoklady si zde užívat tento svět? Co vám říká poučení z vašich reálných minulých životů právě nyní do současného života? Prožitek velmi příjemný. Zvlášť když vás provádí náš milý hlubinný terapeut. Poznejte svůj smysl života a užívejte si jej.  

Astrální cestování

Cítíte, vidíte a vnímáte vše stejně, ale vznášíme se nad tělem. Tento mimotělní prožitek jen musíte prožít, nelze vysvětlit, ani si jej představit. Jste neomezeni prostorem a časem. Vše je mnohem, mnohem reálnější, než když právě nyní čtete tyto řádky. Nyní se nacházíte v omezeném hmotném světě, ale jakmile se dokážete byť na pár sekund nadnést nad Hmotu, tak... ihned vše chápete. Vnímáte celý svět tak, jak opravdu funguje. A při dalších astrálních cestováních můžete pracovat s astrální silou....

A právě proto jsme založili Online kurz Astrální Cestování, nebo se přímo setkáváme na videokonferencích v Astrální akademii.  

Mentální cestování

Cítíte a vnímáte veškeré emoce, vidíte svět, ale hmota pozbývá svých tvarů. Samotné barvy, tvary a zvuky již nejsou tolik důležité. Prožívání je spíše jako v mlze, neboť prožitky zde již nejsou důležité. Vy jste. Při cestování do nižších, tedy astrálních a hmotných sfér však vnímáte emoce i myšlenky lidí, na které se můžete napojovat. Jste velmi intuitivní a nacházíte se v nádherném klidném stavu.  

Hypnóza

Jste přístupná mysl i tělo a doufáte, že někdo jiný vyřeší vaše myšlenky. Jenže to vy je přijímáte. Vy okamžitě nyní přijměte vůli nad svými myšlenkami a buďte sami sebou. Buďte ten, kterým se cítíte uvnitř. Ten pocit na hrudi. Ten pocit když usínáte, kdy se probouzíte a kdykoliv, když jste to opravdu vy. Běžte a buďte to vy, protože to má ohromný smysl! Ostatně, sami sebe naleznete v Astrální akademii, která je k tomu hrdě postavená.    

Trans

Nacházíte se mezi hmotných a astrálním světem, užívejte si to, neboť právě prožíváte velmi hluboké poznání sama sebe a surové reality, tedy toho, co tvoří tento svět. Nutně probouzíme v Astrální akademii.    

Astrální akademie

Vládneme nejen svému životu na veškerých úrovních, ale tvoří šťastnější svět. Dále poznává božské já i jen černo a světlo. Pochopíte a vyřešíte svůj život. Nejvýznamnější chvíle svého života budete tvořit zcela vědomě. Půjdete svou vlastní cestou. Máte totiž jednu výhodu – jedinečně ovládáte své myšlenky, a tedy jejich ohromnou sílu! Nepodléháte vlivu okolí, naopak to jste vy, kdo ovlivňuje svět k lepšímu. V Astrální akademii svůj život sebevědomě ovládnete a zažijete propojení se světem.    

Smrt

Postupně poznáváme vyšší stavy vědomí, nebo-li vědomé astrální cestování, jen se již nelze navrátit do bývalého hmotného těla. Procházíme si několika fázemi:

 1. Neovládáme tělo, stres,
 2. chceme do něj, nelze, úzkost
 3. chceme tolik věcí...
 4. pochopili jsme, nic nechceme...
 5. už nic neřešíme, chceme klid
 6. vážně prožíváme klid
 7. zažíváme vyšší stav, nic nepotřebujeme, cítíme štěstí
 8. cítíme, že jsme, ale neexistuje hmota a čas
 9. máme velmi slabé emoce, já jsem světlo, prostor zaniká
 10. jsem jen světlo
 11. jen jsem
 12. jsem
 13. .
 14.  

Je možné přeskočení počátečních stavů při meditační, duševní a duchovní praxi. Je možné navrácení do nižších stavů, při neustálém chtění.  

Láska

Svět je smyslný, Síla proudí.  

Látky pro ovlivnění mysli, čaj, byliny, alkohol, tabák

Instantní poznání jiného vnímání, celý článek zde.  

Nemoc

Nacházíme smysl žití, zároveň prožíváme jedinečnou omezenost hmoty.

Partnerská meditace

Cítíme vzájemné niterné Já, souzníme spolu, jsme stejní, jsme.  

Meditace vizualizační

Svět fantazie se může změnit v realitu. Postupujme podle zákonů hmoty i astrální sféry, dodejme Sílu a ... radujme se.  

Meditace

získání absolutního klidu. Při velmi hlubinné meditaci poznání Božství.      

 

✅ Pojďme spolu poznávat veškeré hlubinné stavy vAstrální akademii,

✅ nebo na online kurzu Astrální cestování