Životní křižovatka - kudy se vydat?

Životní křižovatka - kudy se vydat?

Každý občas dojdeme na životní rozcestí, kde se zastavíme a tápeme v možnostech. Doprava nebo doleva? Jak mám řešit práci, podnikání, nemoc, nebo rodinné vztahy… Jako lidé jsme ve velké výhodě, pomáhá nám osudové určení naší cesty. Můžete si to představit jako navlečené perly na stříbrné nitce. Co perla, to pevný bod v našem životě. Jenže mezi perlami bývají prázdná místečka, ve kterých se pohybuje pouze nitka. Ona nitka představuje naše vlastní rozhodnutí, které již ovlivňovat můžeme. Každý astrální cestovatel, jenž používá Sílu, dokáže vědomně ovlivňovat i jaké perly navleče… Není tedy již třeba se vymlouvat na nepřízeň osudu, ale vědomě tvořit svůj dokonalý život.

Příklad z praxe

Nejbližší osudová perla člověku napovídá, že se má v této chvíli postarat o rodinu, která žije na druhé straně republiky. Chce si tedy pořídit auto, protože bez něj se za rodinou nedostane. A tady nám to začíná. Buď si pořídí auto běžné a bude si na něj vydělávat rok a pak uskuteční své osudové vedení, nebo chce drahé auto, tedy si na něj bude vydělávat deset let a konečně pak také uskuteční cestu za rodinou. Jestli už ale nebude pozdě…

Oklika osudu

V té době, kdy si obrazně vydělává dotyčný člověk na auto, tak zatím prožívá neutrální situace. Život je spíše šedý a nudný. Momentálně prožívá jakou "výplň života", která ale nedává příliš velký smysl a nemá tvořit náš život. Tvořit ho mají osudové perly. Jenže místo toho, aby šel přímou cestou, pěkně po natáhnuté nitce a byl u svého osudového bodu co nejdříve, tak nitku vytahuje, prodlužuje a k osudu jde oklikou.

Přímá cesta osudem

Jede autobusem, nebo vezme auto které jej dopraví za rodinou, případně pojede stopem a tímto krokem získá naplňující život. Co by získal oklikou? Bude mít dražší auto, ale celých deset let prožije bez skutečné životní náplně. Proto: Jděte životem přímo a vědomě!

Osud je sladká životní náplň

Užívejme si ho. V obou případech by tento člověk došel do cíle a k rodině přijel, osudová perla je tedy splněna, ale jak rozdílná zde bude kvalita i kvantita života? Nenaruší to i možnosti pro splnění další životní perly? Není čas také důležitý?

Osudové napojení

Jenže člověk se neskládá jen z životních cest typu “musíš”. Některé perly jsou poměrně variabilní, dávají vám možnost jít lehkou, těžší a ještě těžší cestou. Ale jak odhalit, která z těch mnoha rozhodnutí budou ta lehčí či těžší? Velice zde napomáhá vědomě vnímat astrální Sílu, nebo pro začátek postačí, abyste se dostali do hlubinného stavu či hluboké meditace a svůj požadavek pro spojení s osudovými možnostmi uskutečnili právě zde. Potom půjdete dále a stejně jako my, astrální cestovatelé, se budete umět dostat do Tvoření své cesty. Pojďme společně, protože to má smysl:

Tvořte svou Novou životní cestu na online kurzu astrální cestování.

nebo od základu zdokonalte svou život na intenzivní cestě v Astrální akademii.

Tip: Potřebujete pomoci od blízkého přítele? Pak pro pochopení našeho současného života, v napojení na minulost a tvoření budoucnosti, je zcela vhodná regresní terapie, jenž díky pochopení svých minulých životů odhaluje vhodné budoucí kroky a my se tak i zde seznámíme osobně.